نوع سند : شورایینوع مستغله : دوبلکسوام بانکي : نداردنماي ساختمان : آجرنما
آدرس : مازندران، رویان، محدوده ونوش

خرید ویلا نوساز در عالم کلا

نقد مشاور املاک موسوی: بی گمان همه دوست دارند ملکی که از مشاورمیخرند بی غل وغش بوده و تمام مدارک آن کامل باشد، این ویلا نمونه بارز یک ملک بی غل وغش است،چرا که دارای سند، جواز ساخت، و پایان کار میباشد.
آب شهری از دیگر امتیازات آن میباشد.این ویلای نوساز،دارای پکیج روشن و ۲ دستگاه کولی اسپلیت میباشد. دارا بودن یک خواب در طبقه پایین،میتواند برای اشخاص مسن یک مزیت محسوب شود.
هپچنین وجود سه خواب در طبقه بالا بهمراه ۲ مستر با ویوی جنگل و دریا،از دیگر امتیازات خوب این ویلاست.
این ویلای لوکس ، در حد فاصل جنگل زیبای سی سنگان و شهر زیبای رویان قرار گرفته و نزدیکی به دریا از دیگر امتیازات آن میباشد.همانطور که گفته شد فاصله ویلا تا دریا کمتر از ۳ دقیقه است.
این ویلا، از غرب به شهرهای چالوس و نوشهر، و از سمت شرق به شهرهای نور و رویان،منتهی میشود.
وجود جاده زیبای چالوس در غرب مازندران،و جاده زیبای هراز در شرق این استان، دو تا از راههای خوب دسترسی این ویلا از پایتخت میباشد و جالب است بدانید که بلحاظ مسافت،این دو جاده زیبا به این ویلا تقریبا یکسان میباشد.
وجود چشم انداز زمینهای شالی از یک سو و دید کامل به دریا و کوه و جنگل،از سوی دیگر، این ویلا را در زمره ویلاهای خاص منطقه قرار میدهد.
ویلای مذکور، جدا از اینکه میتواند یک مکان خوب برای استراحت آخر هفته ای به همراه خانواده باشد میتواند یک سرمایه گذاری عالی هم تلقی شود، چرا که در جایی قرار گرفته که همچنان جای رشد داشته و میتواند ارزش افزوده خوبی بهمراه داشته باشد.
گروه مشاورین املاک موسوی بر خود میبالد که بتواند در این راستا گامی موثر برایتان بردارد.

خرید ویلا در محدوده رویان