نوع سند : سند دارنوع مستغله : دوبلکسوام بانکي : نداردنماي ساختمان : سنگ آنتیک
آدرس : مازندران، رویان، محدوده رویان

خرید ویلا مبله ۴ خوابه در رویان

نقد مشاور:با سلام و احترام خدمت همراهان همیشگی.
ویلایی که در این آگهی مشاهده میکنید دارای ۵۰۰ متر زمین و ۳۰۰ متر بنای شیک میباشد.این ویلا ۴ خواب و ۲ مستر بوده که یکی از خوابها در طبقه پایین و ۳تای دیگر در طبقه بالا قرار دارد،
این ویلا چسبیده به شهرک بوده و فاصله آن تا جاده اصلی تقریبا ۳۰۰ متر و تا دریا تقریبا ۵۰۰ متر است. این ویلا مهندسی ساز بوده در ساخت آن از بهترین متریال استفاده شده است.
دارای ۲ تراس و دو شومینه یکی در طبقه پایین و دیگری در طبقه بالا میباشد. ساختمان مجهز به دوربین مدار بسته بوده،و بصورت مبله بفروش میرسد.
حیاط سازی و فضای سبز آن عالی و فضای پارگینگ مناسبی دارد،پکیج و رادیاتور ها نصب و ویلا دارای ۷ کولر اسپلیت میباشد.
این ویلا در حد فاصل سیسنگان زیبا و رویان قرار دارد.سواحل زیبای سیسنگان با جنگل بینظیرش از یک سو و جنگل و آبشار زیبای آب پری از سوی دیگر امتیاز خاصی به این ویلا بلحاظ موقعیت داده است.
نزدیک به شهر بوده و دسترسی به امکانات تفریحی توریستی در فاصله کمی از آن قرار دارد.پنجره ها دو جداره و درب ضد سرقت، فول سرامیک و کلیه انشعابات آن نصب و قانونی بوده و دارای سند،جواز ساخت، و پایانکار میباشد.
دریاچه آویدر، همجوار با سیسنگان، یک مکان خوب تفریحی با چشم انداز بی بدلیل و دریاچه ارواح در نزدیکی آن از جمله مکانهای بکر منطقه بوده و چشم هر بیننده را نوازش میدهد، همه این زیبایی ها در فاصله چند کیلومتری از این ویلا قرار دارند و این یک فرصت خوب برای خرید این ویلا میباشد.
نوشهر، این شهر بندری و توریستی،از دیرباز مورد توجه گردشگران و سرمایه گذاران بوده و هست و این ویلا از نظر تقسیمات کشوری در این شهرستان قرار دارد.
وجود خطوط زمینی و هوایی با تهران از یک سو و بندر فعال و استراتژیک نوشهر از سوی دیگر بر اهمیت این شهرستان افزوده ، تا آنجا که در حال حاضر جزء مناطق ویژ اقتصادی میباشد، بنابراین خرید این ویلا، جدا از استفاده شخصی، میتواند یک سرمایه گذاری خوب و مطمئن تلقی شود.
گروه مشاورین املاک موسوی ، شما را در این راه یاری نموده و بر خود وظیفه میداند تا آنچه در توان دارد درشناسایی منطقه به همراهان همیشگی و محترم خود اقدام نماید.

خرید وبلا مبله در رویان