نوع سند : شوراییوام بانکي : ندارد
آدرس : مازندران، رویان، محدوده رویان

خرید زمین در محدوده رویان

نقد مشاور: زمینی که میخواهم به شما معرفی کنم داخل یکی از شهرکهای خوب منطقه بوده و زیر قیمت بفروش میباشد،تمامی انشعابات بالای زمین بوده و از نظر امکانات در شرایط ایده آل میباشد..
این شهرک با یک نگهبانی ۲۴ساعته و فاز شب وجدول کشی شده میباشد و این در حالیست که بیشتر قطعات آن ساخته شده و تمامی سازه ها شیک و عالی و برخی مدرن میباشند
و این میتواند یک سرمایه گذاری خوب و مطمئن باشد چرا که با ساخت دیگر قطعات به ارزش این قواره از زمین افزوده شده،و با توجه به امکانات شهرک و انشعابات موجود در آن،مشکلی برای ساخت وجود نداشته و آماده ساخت میباشد.
گفتنی است پایه قیمتی در این شهرک ۳ میلیون تومان میباشد،ولی مالک به زیر قیمت،فروشنده واقعی بوده و این یک فرصت طلایی ست و بر هیچ کس پوشیده نیست..
نزدیکی این قواره زمین به جنگل و آیشار زیبا و جذاب آب پری ، همچنین سواحل بسیار زیبای و توریستی رویان زیبا، از سوی دیگر،خود بیانگر موقعیت عالی آن میباشد.
چنانچه بدنبال زمین با فرصت و موقعیت عالی و قیمت پایین هستید،این یکی از بهترین گزینه ها میتواند باشد چون هم در یک منطقه خوش آب و هوا واقع شده و هم چشم انداز بسیار خوبی دارد
این قواره ،فاصله کمی با بازارهای سنتی و بازار ماهی فروشان رویان داشته و برای یک سرمایه گذاری بسیار مناسب میباشد..
تلفن مشاور: ۰۹۱۱۳۲۱۳۱۰۰ مهندس موسوی